ANASAYFA ŞİRKET PROFİLİ TOHUMLARIMIZ BAYİLERİMİZ TOHUM DÜNYASI EKİM DİKİM TABLOSU AMBALAJLARIMIZ ÜRÜNLERDE KULLANDIĞIMIZ AMBALAJLAR İLETİŞİM

ŞİRKET PROFİLİ

2000 yılında Zafer Teknik Tarım olarak kurulan firmamız; sebze ve yem bitkileri tohumları, zirai ilaçlar, yaprak gübreleri, damlama sulama gübreleri, tarım alet ve ekipmanlarının perakende olarak satışı ve tarımsal danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

Firmamızın kuruluşundan itibaren bölgemizdeki tohum yetiştiricilerimizle hastalık ve zararlılar ile mücadele ve maksimum tohum kalitesinin elde edilmesi ile ilgili ortak çalışmalarımız oldu.

2015 yılında tohumluk yetiştiriciliği konusunda tecrübelerimize dayanarak firmamızın bu sektörde daha aktif rol almasının gerektiği kararına vardık. Bu amaçla ZENİTT TOHUMCULUK TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNİ kurduk.

Balıkesir ilimizin iklim ve toprak yapısının uygunluğu, tohumluk yetiştiricilerimizin özverili çalışmaları, ilimizde yetiştirilen sebze ve yem bitkileri tohumlarının çimlenme gücü, sürme gücü, safiyet gibi özelliklerinin en üst düzeyde olmasına olanak sağlamaktadır.

Tohumculuk alanındaki bu üstünlüklerinden faydalanarak Zenitt Tohumculuk olarak, sebze ve yem bitkileri tohumlarının ıslahı, tohumluk üretimi, ithalatı, ihracatı,  konusundaki faaliyetlere hızla başlayarak bu konu için gerekli olan tüm izin ve belgelerimizi tamamladık.

Şirketimiz; milli sebze ve yem bitkileri tohum çeşitlerini nitelikli olarak geliştirerek Türk çiftçilerinin hizmetine sunmak ve komşu ülkelere ihracatını yaparak ülke ekonomimize katkıda bulunmayı en önemli ilkesi olarak benimsemiştir. Bu amaçla tohum işleme ve paketleme tesislerimiz ile laboratuar kurulumumuzu tamamladık.

Yerli çeşitlerimizin tohumlarını en uygun ortamlarda, kontrollü olarak üretip, ıslah ve seleksiyon çalışmalarını tamamlayarak, yerli çeşitlerimizden de yurt dışı ülkelerden temin edilen tohumluklar kadar yüksek verim alınabileceğini göstermek öncelikli hedefimizdir.
TSÜABBİSABTODABBTO
+90 266 249 42 09
info@zenitttohum.com.tr
MND Ajans